Sice  je  tu uz o Thajsku more  informaci,ale presto zalozim nove  tema,za coz se omlouvam. Zacinam chystat cestu na  unor  a rad  bych znal nazor na  par otazek .Prilet mame do Bangkoku a  zvazoval jsem, ze  bychom mesto nechali az  pred  odletem a  tak mi logicky vyplyva , ze bychom nemuseli na druhe letiste, ale mohli odletet  rovnou  s toho,na ktere priletime.  Je tam mozny  primy transfer, nebo se musi do haly  pres kontrlu a zase zpet  a kolik casu je dobre  nechat  na prestup na Krabi ? Koukal  jsem na odlety, na Krabi. je tam vice  leteckych spolecnosti , je lepe se radeji nekterym vyhnout  nebo je  to jedno  ? Dalsi plan zvazuju  takto,  mame  15 noci  chtel bych je rozdelit mezi provincii Krabi. Ko Phi Phi . Ko Lantu a ted zvazuju jestli jeste  Ko Lipe  a  pak se  vratit  do Bangkoku z Langkawi  nebo do toho uz Malajsii necpat nebo vynechat  Ko Lipe  a presunout se na druhou stranu a  dat jese  Ko Samui  Cetl jsem nazor, ze je lepe zustat na jedne strane , nez se snazit udelat obe  strany, priklanim se  k  tomu nazoru  a pak si tedy rikam kdyz uz bychom byli na Ko Lipe,  proc  neudelat  i to Langkawi , no a asi nez  se vracet pak lodi, je mozna  lepsi uz letet s  Langkawi do Bangkoku rovnou. Je mi jasne ze, pak by na Bangkok uz  zbyla jen 1 noc  a  i tak je  to asi moc  nahustene,  nebo to jde  zvladnout  ? Kdyz to shrnu  tak to vidim asi  tak ze  4 noci Krabi , 2 noci  Phi Phi  , 4  noci  Kho Lanta  a kdyby 3 noci  Ko Lipe   a  1 Bangkok  tak zbude  na Langawi   1 noc  , nebo pak  bud v Krabi  nebo  na Lante  1 noc  ubrat , nebo radeji neco s  to tak nehrotit a byt  nekde vice  noci ? Jeste se zeptam k ubytovani, koukal jsem ze  pres booking,com je toho k vyberu  hodne,  o cene mam tak nejak jasno , ale tapu trosku jakou oblast toho ktereho ostrova  vybrat  a ani u toho Krabi  si nejsem jisty kdyz nebudeme mit  tentokrat  urcite  auto .Diky za ino   .

Thajsko itinerar

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

Sice  je  tu uz o Thajsku more  informaci,ale presto zalozim nove  tema,za coz se omlouvam.

Zacinam chystat cestu na  unor  a rad  bych znal nazor na  par otazek .

Prilet mame do Bangkoku a  zvazoval jsem, ze  bychom mesto nechali az  pred  odletem a  tak mi logicky vyplyva , ze bychom nemuseli na druhe letiste, ale mohli odletet  rovnou  s toho,na ktere priletime.  Je tam mozny  primy transfer, nebo se musi do haly  pres kontrlu a zase zpet  a kolik casu je dobre  nechat  na prestup na Krabi ? Koukal  jsem na odlety, na Krabi. je tam vice  leteckych spolecnosti , je lepe se radeji nekterym vyhnout  nebo je  to jedno  ?

Dalsi plan zvazuju  takto,  mame  15 noci  chtel bych je rozdelit mezi provincii Krabi. Ko Phi Phi . Ko Lantu a ted zvazuju jestli jeste  Ko Lipe  a  pak se  vratit  do Bangkoku z Langkawi  nebo do toho uz Malajsii necpat nebo vynechat  Ko Lipe  a presunout se na druhou stranu a  dat jese  Ko Samui 

Cetl jsem nazor, ze je lepe zustat na jedne strane , nez se snazit udelat obe  strany, priklanim se  k  tomu nazoru  a pak si tedy rikam kdyz uz bychom byli na Ko Lipe,  proc  neudelat  i to Langkawi , no a asi nez  se vracet pak lodi, je mozna  lepsi uz letet s  Langkawi do Bangkoku rovnou.

Je mi jasne ze, pak by na Bangkok uz  zbyla jen 1 noc  a  i tak je  to asi moc  nahustene,  nebo to jde  zvladnout  ?

Kdyz to shrnu  tak to vidim asi  tak ze  4 noci Krabi , 2 noci  Phi Phi  , 4  noci  Kho Lanta  a kdyby 3 noci  Ko Lipe   a  1 Bangkok  tak zbude  na Langawi   1 noc  , nebo pak  bud v Krabi  nebo  na Lante  1 noc  ubrat , nebo radeji neco s  to tak nehrotit a byt  nekde vice  noci ?

Jeste se zeptam k ubytovani, koukal jsem ze  pres booking,com je toho k vyberu  hodne,  o cene mam tak nejak jasno , ale tapu trosku jakou oblast toho ktereho ostrova  vybrat  a ani u toho Krabi  si nejsem jisty kdyz nebudeme mit  tentokrat  urcite  auto .

Diky za ino 


0

ahoj, také jsme Bangkok nechávali až před odletem..jako první jsme letěli na Phuket, pak Phi Phi, Lanta, Krabi...nakonec jsme stihli ještě Ayutthaju :) Určitě bych si nechala více času, město může být dost ucpané...mezi leteckými společnostmi asi moc rozdíly nejsou, většinou je to krátký let a je dobré rezervovat s předstihem, to jsou ty letenky levnější...ubytko jsme všechno brali přes booking...jinak nějaké reporty mám tady tak mrkni, třeba tě něco zaujme :) https://www.nebudvorvan.cz/2017/...y-raj.html

0 Citovat

Z Langkawi do Bangkoku nic přímo nelétá, musíš přes SIN nebo KUL. Jinak všechno jde zvládnout, záleží jen na chuti a šrajtofli... Můžeš hned z BKK přelétnout na Krabi, odtud to vzít dolů, přes Langkawi, dát noc v Kuala Lumpur a odletět do Bangkoku. Já bych to ale v tom případě rozdělil, města na začátek a na konci.

0 Citovat

To mi hodně připomíná náš itinerář, když jsme přilétli do Bangkoku a odlétali z KL, taky na 14 dní. To jsme měli na začátku 3 noci v Bangkoku - 2 dny na B. a 1 den na Ayutthayu, končili jsme na Lipe/Langkawi/KL. Asi se budete muset rozhodnout, jestli i ten jih chcete zvládnout nebo nechat na jindy. Je toho dost a je to pak takové skákání z místa na místo, nikde se pořádně neohřeješ... :-) Řekl bych, že jet na Lipe na otočku asi nemá smysl, leda tam být pár dní (to zas nevím, co by tam člověk pár dní dělal, pokud by nechtěl jen ležet) anebo k tomu přidat ten zbytek. Pokud bych měl přílet i odlet z Bgk a 14 dní, tak bych ten jih nejspíš vypustil.

0 Citovat

Souhlas... Mnoho psů, zajícova smrt:-)

0 Citovat

mirjur napsal(a):

To mi hodně připomíná náš itinerář, když jsme přilétli do Bangkoku a odlétali z KL, taky na 14 dní. To jsme měli na začátku 3 noci v Bangkoku - 2 dny na B. a 1 den na Ayutthayu, končili jsme na Lipe/Langkawi/KL. Asi se budete muset rozhodnout, jestli i ten jih chcete zvládnout nebo nechat na jindy. Je toho dost a je to pak takové skákání z místa na místo, nikde se pořádně neohřeješ... :-) Řekl bych, že jet na Lipe na otočku asi nemá smysl, leda tam být pár dní (to zas nevím, co by tam člověk pár dní dělal, pokud by nechtěl jen ležet) anebo k tomu přidat ten zbytek. Pokud bych měl přílet i odlet z Bgk a 14 dní, tak bych ten jih nejspíš vypustil.

Taky to tak vidim. Zvlast kdyz samotne mesto Krabi za moc nestoji a ma smysl jen jako zakladna na vylety, takze presunu bude jeste vic. Jako zakladna by tam bylo lepsi co do scenerie Railay, ale v unoru bude preplnene.

Nechcete videt take nejaky narodni park nez jen takovouto "tour de beach"?

0 Citovat

Diky za odezvu, ano vim,nebo jsem videl ze  s Langkawi je  let  pres  KUL, ale tam jsem myslel jen prestup,  v KUL uz nemame z ceho  tu  noc  vzit a uprimne  jedno mesto nam staci,vic chceme ty ostrovy a plaze.  mene nez 3 noci  jedine  na  tom Phi Phi .  Asi  bych  volil  3 noci  Krabi,  pak  2  Phi Phi   a pak   nevim jestli Lanta  4  a Ko Lipe  3 nebo napopak ,  nebo po 3 obe ., to by nam pak jedna zbyla a asi bychom ji pouzili na Langkawi  , protoze  tam se mi to zda hekticke  jen 1 noc  To Ko Lipe ale zvazuju, protoze jsem se dival  na  lode a tam uz  je plavba  3 hodiny a cenove uz  to je vic  ., tim by padnulo i , Langkawi  , plavby s Krabi na Phi Phi  a pak na  Lantu se mi zdaji  cenove v pohode  i casove to nezabere  tolik

0 Citovat

Mikire, jestli se chces jako většina členů tady hnát od čerta k ďáblu, je to tvoje věc. Tolik ostrovů za 14 dnů mi nedává smysl,ale třeba na nějakém najdeš poklad :)) Pokud ti mužu poradit, vykašli se na cele Langkawi. To Lipe pak taky nedává smysl.Z Lanty ale možná i PhiPhi jezdí lodě na Ko Mook, Kradan nebo Ngai. Kradan i Mook je moc pěkný. Na Mooku Charlie  Beach na západě. Odtud pak 2 hodinky lodi a po zemi do Trangu,kde sednes na letadlo do BKK. Pokud pojedeš na Langkawi, budeš každý druhy den na lodi a Lipe v únoru bude maličko přelidněne. O nutnosti přestupu při letu z Langkawi už psal Cali, takže jeden cely den v cudu. Malajsii si nech na příště. Ver mi,ze je tam co vidět.

0 Citovat

Tak ja jsem Krabi  jako mesto vubec nemyslel , libi se mi na booking,com  Tonsai Bay Resort  ,maji transfer  z letiste , jeli bychom hned tam,  je tam sice  na Thajsko podle me vyssi  cena, ale  je to zase asi na vyssi urovni, nez  pak treba  budeme  jinde  , co se tyka  tech narodnich parku  tak nejaky bychom radi,  ale to by opravdu musel  ten jih zustat na  priste .  vidim to spis  na to tour de beach , proto chci do toho i  ten jih, ale co pise  niemandos  mrknu , kdyz jsem  o tom vsem zacal uvazovat  , tak jsem taky  myslel ze jen  2  nebo max  3 mista  krome priltu  jako jsme to meli na Jamajce  a  ted  na Mauritiu ,ale pak  kdyz jsem si  to zacal prohlizet  a vysel jsem z toho ze napoprve asi  ty  nejznamnejsi  mista  krom Pathaye a Pukhetu  ,ktere  jsem zavrhnul hned  tak mi  to tam dava  s oblasti Krabi to Phi Phi a  Lantu  , mohli bychom to nechat  jen na tehle mistech , pripadne k tomu neco pridat , uvidime  jeste  to vic prostuduju    diky za  odpovedi 

0 Citovat

Mikire, když už jsi se na to Thajsko odhodlal po X letech, tak zbrzdi :) Určitě se ti bude líbít a během pěti let se tam zas mrkneš. Tak si to osekej tak na polovinu a druhou půlku si dej za dva roky. Nehoň se zleva doprava, shora dolů, prostě na pohodu.

Ad Bkk. Já si dal pár dnů v Bkk na začátek cesty a jsem tomu rád. Byla to první asijská dovolená a tím, že jsem ho dal na začátek, tak ten wow effect byl o mnoho lepší, než kdybych ho nechal na závěr cesty.

A nevím, kdo co s sebou tahá za suvenýry, ale my si v Bkk nakoupili na začátku plno věcí a nijak nám to dál při cestování nepřekáželo.

0 Citovat

Karel napsal(a):


Ad Bkk. Já si dal pár dnů v Bkk na začátek cesty a jsem tomu rád. Byla to první asijská dovolená a tím, že jsem ho dal na začátek, tak ten wow effect byl o mnoho lepší, než kdybych ho nechal na závěr cesty.

A nevím, kdo co s sebou tahá za suvenýry, ale my si v Bkk nakoupili na začátku plno věcí a nijak nám to dál při cestování nepřekáželo.



Nechat si odletové město na konec je lepší z mnoha důvodů. Já jsem poslední suvenýr koupil před 14 lety v Ubudu. Od té doby cestuju jen za zážitky a nic nenakupuju. Vyjímku tvoří koření a další věci k jídlo nebo pití. Spíš teda k pití :). Samozřejmějmě třeba v BKK se nabízí ušití obleku atd.

P
0 Citovat

V Tonsay Bay davy nebudou a scenerie je moc pekna, i kdyz ne tak uzasna jako Phra Nang, ale tam se da dojet kousek lodi (doporucuju rano nebo pozde odpoledne a zustat na zapad slunce, odpoledne bude moc lidi a lodi). Plaz v Tonsai je ale naprosto nepouzitelna na koupani pri odlivu a ani pri prilivu se nejde do vody po pisku. Pesky se da jit na Railay West a dal jen pri odlivu po skalach nebo pres sedlo dzungli na Railay East.

0 Citovat

Karel napsal(a):

Ad Bkk. Já si dal pár dnů v Bkk na začátek cesty a jsem tomu rád. Byla to první asijská dovolená a tím, že jsem ho dal na začátek, tak ten wow effect byl o mnoho lepší, než kdybych ho nechal na závěr cesty.

Souhlas, to je určitě pravda. Bangkok byl i pro nás tím pádem super zážitek. Je fakt, že jsem pak s sebou tahal ten oblek :-), ale kufr byl na kolečkách, tak jsem ho ani moc nepociťoval. Zase na to ušití bylo víc času a klidu, než kdybych musel stíhat letadlo.

0 Citovat

niemandos napsal(a):


Nechat si odletové město na konec je lepší z mnoha důvodů. Já jsem poslední suvenýr koupil před 14 lety v Ubudu. Od té doby cestuju jen za zážitky a nic nenakupuju. Vyjímku tvoří koření a další věci k jídlo nebo pití. Spíš teda k pití :). Samozřejmějmě třeba v BKK se nabízí ušití obleku atd.

P

Už prakticky tahám jen magnety na ledničku a sem tam nějaké tričko. Při poslední výpravě z BKK jsem měl k dispozici prakticky prázdný odbavený kufr, tak jsem ho nacpal místními bizarními potravinami z 7/11. 

Jinak souhlasím s tím, že je lepší si nechat odletové město spíš na konec cesty. Pokud není člověk grand a tak trochu milovník adrenalinu, aby tam přeletěl s časovou rezervou půl dne nebo den.

0 Citovat

Vzhledem k tomu, ze mikir planuje v Bangkoku jen 1 noc, tak jasne ze na konec. Kdyby jich bylo vic, tak by se treba mohly rozdelit. S jetlagem bude ale stejne lepsi byt na plazi nez chodit po meste. Mikir uz ma nacestovano dost, tak wow effect neni treba zvazovat.

0 Citovat

Diky Libore  s tou plazi jsem to cetl v recenzich , stezuji si i na  dopravu lodi, tak to jeste zvazim tam  a ucite to zredukuju jen na  max  3 dny , pokud nenajdu neco lepsiho  Nang uz me nevyhovuje cenove  a na Railay to bude moc prelidnene 

BKK nechame az  na odlet  , dival jsem se uz  co doporucuje  niemandos  ,ale na Kradanu je minimum ubytovani na  Mooku jsem si taky moc nevybral  ,ale tak  uvidime  , nebbo jestli to bylo mysleno zustat na  Lante  a jet tam jen na vylet 
0 Citovat

mikir napsal(a):

Diky Libore  s tou plazi jsem to cetl v recenzich , stezuji si i na  dopravu lodi, tak to jeste zvazim tam  a ucite to zredukuju jen na  max  3 dny , pokud nenajdu neco lepsiho  Nang uz me nevyhovuje cenove  a na Railay to bude moc prelidnene 

BKK nechame az  na odlet  , dival jsem se uz  co doporucuje  niemandos  ,ale na Kradanu je minimum ubytovani na  Mooku jsem si taky moc nevybral  ,ale tak  uvidime  , nebbo jestli to bylo mysleno zustat na  Lante  a jet tam jen na vylet 

Tak záleží co hledáš. Na Mooku je ubytování spousta. Na západní straně je nejvíce hogo fogo Charlie beach resort za nějakou 1000+Kc za noc. Já spal tento rok za 500 Kč za chatku a byl jsem tam sám (Mookies Bungalow) a před 4 roky v Rubber Tree, což je ale jen pro odolné jedince :)) . Vedle toho je tam dalších 5- 6 možností na Had Farang. Záleží co hledaš. Na východě je jeden masnácký podnik Sivalai za něk. tis za noc plus spousta dalších. Ono čím méně ubytovacích zařízení, tím méně turistů :). Pokud tam pojedeš, tak bych doporučil Koh Yao Restaurant. Mají tam nějaké dvě chatky na skále a restaurace je taky super. Ty jsi psal, že davy nemusíš, tak jsem nadhodil možnost co navštívit. Dají se ale udělat i výlety z Lanty na Emerald cave a asi i koupačku na pláži na Mooku. Možné je všechno. Jen z Mooku nebo Kradanu se pak rychleji dostaneš na letiště do Trangu než z Lanty do Krabi. Krom toho Trang je město, kde poznáš skutečné Thajsko ne jen turistická místa. I když i tam se to od mé návštěvy před 4 lety dost změnilo.

0 Citovat

Optimalni (a navic levnejsi reseni, coz ale nehledas) je spat v udoli na severu Railay East, kde je klid bez davu, a chodit rano a vecer na Phra Nang. Neni to moc daleko a je to pekna a zajimava cesta, 2. cast pod previsy s krapniky. Nespi se teda u plaze, ale s vyhledem na vapencove steny porostle dzungli s obcasnymi zvuky opic. Min. na 1 den si muzete dat vylet na male ostruvky v okoli, ktery startuje z R. East.

0 Citovat

Tak zatim jsem trosku na rozpacich , s itinerarem  si nejak uz poradim,  mozna zustaneme jen na  tom severu , mozna do toho vlozime  nejaky ten narodni  park  , ten jih uplne  taky nezavrhuju  . mozna  taky , pokud zustaneme na tom severu tak prece  jen navstivit i druhou stranu . Rady o tom skakani  s mista na misto beru ale do uvahy  a uznavam je  a je pravda, ze nekdy mene muze byt vice 

Ale co me zarazi, jak tu vseobecne vsichni basni  o  levnych cenach za ubytovani  a vidim ze to tak uplne neni , nebo spise , ze to levnejsi  ma dost  ruznych nedostatku,  snazim se hledat  ubytovani  do  50 euro /noc /2 osoby a zatimco v jiznich destinacich Evopy  vcetne Kanaru,  s tim problem nemam  i ted na Mauritiu  jsem se do  toho vlezl , na Jamajce temer taky . ovsem  to Thajsko moc  nenachazim  zatim  a u tech ubytovani  co se mi podari najit  ,je vzdycky nejake ale ...

Beru recenze z rezervou , ani popisky mist uplne  vzdycky na  booking,comu  nesedi  , ale kdyz se  podobny  nedostatek  na jednu a tutez  vec  vyskytuje  v recenzi  vicekrat  a treba navic  nesedi s popisem od booking,com,  tak uz se proste zamyslim, co na tom je pravda a co ne

Pricemz nemam zase extra premrstene  pozadavky  na to, co si  predstavuju , jsem i ochoten k nejakemu kompromisu  , na cem ale trvam , je  platba az  na miste , zruseni zdarma  do rozume  doby  , preferuju  blizkost plaze   ,vlastni  koupelnu   a ochotny  personal  

Na nejvetsi problem v tom vyberu jsem zatim narazil v oblasti  Railey Bay   a vedlejsi  Ao Nangh , predpokladam ze  tam nekde bychom se  chteli ubytovat prvi , asi prilet az  k  veceru  , takze uvitam transfer  z letiste  , na nektera ubytovani je mozne se dosat jen lodi  ,booking .com sice  treba  uvadi u  ubytovani  prijezdy i vecer  ,ale  moc  neverim ze vecer  by nebyl  problem   treba za odlivu  a do kdy vybec neco pluje ?

  Railey Bay by asi znamenalo radeji  prespat v Krabi  ve meste  a  pak se presunout  pres  den , hledal jsem tedy i v Ao Nangh a i dale  ale moc se nedari , no a  ani na dalsich ostrovech , tedy Ko Phi Phi  a Ko Lante jsem doposud  nevybral  Na  tom pobrezi  3-4 noci ,  na Phi Phi  2-3   na Lante  3-4   Bangkok zatim neresim ,ale asi  1 noc a  nekde s dobrym pristupem pak na letiste  a ty zbyvajici  ,podle toho pro co se jeste rozhodneme , dopruci nekdo neco  rozumneho  ? Nebo musim prirlacit na srajtofli a hledat vys nez tech  50 euro /noc /2 osoby ?

0 Citovat

No já nevím... třeba na Lantě jsem teď zadal 3 noci 14.-17.2. a je tam nejmíň 10 ubytování do 1000 Kč/2 os/3 noci, většinou bungalovy se zrušením zdarma... mi neříkej, že se z nich nedá vybrat. 50 EUR/1 noc to už jsou interhotely, ne? :-)

0 Citovat

Tak z toho Mikirova komentování těch ubytek mám trošku pocit, že je nějaký vybíravý. Nevím Mikire, co je pro tebe standart To by mě fakt zajímalo. Za 1000 Kč máš v Thajsku unonůno ubytko. Fakt nechápu, co ti na nich vadí. Zkus to popsat, at to pochopíme. To tvé bazírování na transferu nechápu vůbec V Thajsku kamkoliv přejedeš nebo přiletíš je moře nabídek transportu. Až na nějaká maličká letiště pozdě večer, kde pak musiš vzít ten taxík.

0 Citovat

Tak zrovna Railey Bay je jedna z nejžádanějších a potažmo nejdražších lokalit v celém Thajsku. Obzvlášť pokud tam jedeš v sezóně. A nedá se tam dostat jinak než po vodě. Lodě tam plují do půlnoci, možná déle. Z Ao Nang to tam není tak daleko (cca 10 minut lodí), tak je možné, že lepší hotely budou mít vlastní lodě a převezou tě kdykoliv.

Na Phi Phi se ale po západu slunce nedostaneš. Poslední lodě odplouvají myslím v 15h. Ty vzdálenější rezorty na něm jsou dostupné prakticky jen lodí, případně dost dlouhou štrekou po ostrově s vozíkem jako největším výkřikem osobní mobility. Za loď na ubytko zaplatíš stejně, ne-li víc než za trajekt na ostrov.

0 Citovat

Tak snad do půlnoci tam z letiště dotrazí ne. A já na jeho místě bych se v klidu vyspal v Krabi, po tak dlouhé cestě a na pohodu pak odpoledne přesunul na pláž. On nemá problém jen s Railay, tam se to dá díky cenám ještě pochopit, ale i s Ko Lantou, Ko Mookem i Ko Kradanem, co psal, takže problém bude někde jinde. Co je na Phi Phi nevím, to se musím přiznat. Podobná místa nevyhledávám. Ale všude kde jsem byl se dalo domluvit s nějakým rybářem v přístavu, když ofiko transport už nejezdil.

0 Citovat

Na Phi Phi je 90% ubytek v okolí přístavu, do 10 min pěšky. Na zbytek se dá v pohodě dostat za světla loďkou - jak píše Michal.

0 Citovat

Já Mikirovi celkem rozumím, manželka je taky vybíravá:-) Na Lantě doporučuji Long Beach Chalet, pro mně rozhodně value for money. Lišky tam dávají dobrou noc, ale obchod i půjčovna skůtru stejně jako asi 5 levných restaurací (rozhodně jdi do Lanta sky foodanddrink, moc milí majitelé, jídlo 100THB) přes ulici. Nezapomeň na jeskyně, pro mně top zážitek. V mimosezonu ale nebylo kde vyměnit peníze, bankomaty jsou ale na každém rohu. Transport třeba Lanta private taxi, skvělá domluva, spolehliví a nemusíš se mačkat v mikrobusu s ostatními (ale bus stojí hned za bránou letiště, pokud bys měl chuť). Na Krabi se mi moc nelíbilo, Ao Nang hezká jen při odlivu, milion předražených indických!! restaurací se slizkými  pakistánskými naháneči, ladyboys v načančaných kostýmech u pláže lákajících na večerní show, atd., prostě turistické peklo. Ubytko super v Peace Laguna Resort, vilky nad lagunou nemají chybu, jídlo hned v malé restauraci před hotelem (než dojdeš na hlavní ulici) za 50THB vč. vody k pití.

0